דור האייפון הבא של אפל צפוי לנחות בספטמבר הקרוב, ובזמן שקל להתייחס אליו כ-iPhone 7 המציאות היא שחברת Cupertino עשויה לתת לנו שינוי נוסף בצורת S6 iPhone.אנחנו מצפים למודל גדול יותר להגיע גם הוא, אשר יבוא במקום iPhone 6 פלוס, שכנראה ייקרא iPhone 6S פלוס (ראיתם מה שעשינו?).ואם זה לא מספיק, ישנה שמועה שאפל תשיק גם את iPhone 6C לצד iPhone 6S ו-iPhone 6S Plus.ישנה ערימת שמועות סביב האייפון הבא, כך שאספנו את כולםן יחד ופיצלנו אותן לחתיכות בגודל שקל יותר לבלוע.

תגיעו לעניין

מה זה? אייפון הדגל הבא של אפל
מתי הוא יושק? סביר מאוד שבספטמבר 2015
כמה הוא יעלה? הרבה, 649$ לפחות
תאריך שחרור 7 Apple iPhone 6S / iPhone

לדברי דוא"ל שדלף מוודאפון, S6 iPhone יגיע בספטמבר, מה שלא מפתיע בכלל בהתחשב בכך שספטמבר הוא הזמן שבדר"כ מושקים בו דגמים חדשים. עם זאת, הדליפה קצת יותר ספציפית ומדברת על התאריך 25 בספטמבר.מצד שני, דו"ח קודם ציין את זמן ההשקה באוגוסט. ככל הנראה השינוי (אם אמיתי) התרחש עקב תשואת מרכיב מוגזמת. אנליסט ב-KGI Securities, מינג צ'י קואו – חושב שהשקה באוגוסט היא אכן סבירה. למרות שאנחנו לא משוכנעים – במיוחד כשהחודש עומד להיגמר ועדיין לא הוזמנו להשקה.

הטלפונים החדשים כבר מרחפים מסביב – נתונים חדשים בחברת השיווק הניידת Fiksu הראו כיPhone 8.1 ו- iPhone 8.2' ניגשו לשרתים. IPhone 6 פלוס מוכר כ-7.1 iPhone ו- iPhone 6 כ7.2 iPhone, אז נראה שיש כבר יורשים קיימים שנמצאים בבדיקה.לדברי GSM Dome, אפל החלה להזמין חיישני מצלמה של סוני עבור iPhone 6C, חודשות שמגיעות אחרי הידיעה שסמסונג נמצאת כבר בייצור מעבד A9 שצפוי להיכלל בS6 iPhone, כך שכל הדגמים של iPhone 6S / 7 יוכלו להיות מוכנים לפני המועד מתוכנן.אבל בעוד שהשקה באוגוסט תהיה נחמדה, ספטמבר 2015 הוא עדיין הניחוש הטוב ביותר שלנו, כמו דגמים קודמים שהושקו באותו חודש.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here