סקירה Microsoft Lumia 950 XL: מסוגל להתמודד אבל חסר לו הניצוץ של מכשיר דגל אמיתי


מיקרוסופט השיקה את Lumia 950 XL ואת אחיה הקטן , Lumia 950 על מנת שיובילו בעידן החדש של Windows 10 לניידים. 950 XL הוא הגדול יותר מבין שניהם, עם תצוגת 5.7 אינץ', ומביא כמה תכונות חדשות משלו.בדיוק כפי שהיית מצפה מנושאי הדגל לתוכנה האחרונה של מיקרוסופט, הטלפונים כוללים את טכנולוגיה העדכנית ביותר. למכשיר 950 XL יש תצוגה חדה ברזולוציה גבוהה, מעבד שמונה-ליבות חזק ומצלמת 20 מגה פיקסל נהדרת, אבל הכל נהרס בגלל התוכנה.בעוד Windows 10 לנייד הוא שינוי מרענן מiOS או אנדרואיד, והמערכת די קלה לשימוש, היא סובלת מאותה הבעיה שעמדה בפני Windows 8 : יישומים. חנות האפליקציות עדיין חסרת יישומים לעומת אנדרואיד ו- iOS ומפתחי אפליקציות לעתים נדירות משקיעים מאמצים להבאת גרסאות חדשות ליישומים הניידים של מיקרוסופט.זה יכול להשתנות עם היישומים האוניברסליים של מיקרוסופט אשר יכולים באופן תיאורטי לעבוד על פני הגרסאות הניידת והשולחנית של ווינדוס 10. כאשר זה יקרה למפתחי אפליקציות יהיה קהל הרבה יותר גדול ולפיכך הם יהיו להוטים יותר להביא את האפליקציות שלהם ל Windows מוקדם יותר.

עם בעיות אפליקציה בצד, Lumia 950 XL הוא טלפון שיכול לעמוד בציפיות, ואם אתה כבר משתמש בטלפון Windows ואינך להוט לעבור למערכת הפעלה אחרת, זהו מכשיר ה- Windows החזק ביותר שתוכל לקנות עכשיו, אפילו קצת יותר 950. ווינדוס 10 לניידים דורש הרבה עבודה לפני שיוכל להפוך לבחירה משכנעת על פני אנדרואיד או iOs – ובקצב הזה, זה לא נראה סביר.אתה יכול לרכוש את Lumia 950 XL עכשיו בבריטניה עבור £ 530, בארה"ב במחיר של 649$, ועבור 1129 $ באוסטרליה, ישירות ממיקרוסופט.

כמה גדול 950 XL לעומת 950?
דיי גדול, שכן הוא כולל תצוגת 5.7 אינץ' גדולה יותר. XL הוא בגובה 152 מ"מ וברוחב 78 מ"מ, לעומת הגודל הסטנדרטי של 950- 145 מ"מ ו73.2 מ"מ. תוכל להבחין בגודל הנוסף של XL כאשר תנסה למתוח את האגודל שלך על פניו – זה לא טלפון בו אפשר להשתמש ביד אחת. אם אתה מעדיף מכשירים קצת יותר קומפקטיים וקלים להחזקה, 950 הקטן יותר יכול להיות טוב יותר עבורך.

על אילו אלמנטים אחרים בעיצוב אני צריך לדעת?
יש שינוי קוסמטי קטן ליחידת המצלמה – ל- 950 יש טבעת כסף סביב העדשה, בעוד ל- XL יש דיסק שחור – אבל חוץ מזה שני המכשירים נראים זהים. יש להם את אותו פנל פלסטיק אחורי נשלף, שמרגיש דקיק בדיוק כמו ב950. העיצוב גם הוא פשוט מאוד, ובהחלט לא משהו שיעניין באוהדי גאדג'טים. אם סגנון הוא הדאגה העיקרית שלך, פנה לכיוון הזכוכית המעוגל והמתכת של Samsung Galaxy S6 Edge.מתחת לפנל הפלסטיק האחורי נמצא חריץ לכרטיס microSD , שתומך בכרטיסים עד 200GB . הסוללה נשלפת והמכשיר נטען באמצעות USB C העדכני- תכונות משותפות לשני המכשירים.

כמה טובה התצוגה?

גם Lumia 950 וגם -950 XL חולקים את אותה הרזולוציה- 2560×1440 פיסקלים. מכיוון שהמסך של XL גדול יותר מבחינה פיזית, זה אומר הפיקסלים הללו פרושים על פני שטח רחב יותר, מה שגורם להפחתת צפיפות הפיקסלים. בעוד ל- XL יש צפיפות פיקסלים של 513 פיקסלים לאינץ', ל-950 הקטן יותר מנצח זאת עם 564 ppi . למרות זאת, זה לא הבדל שתשימו לב אליו.התצוגה של XL ברורה וחלקה, ומספקת תמונות ברזולוציה גבוהה וקטעי וידאו ברמת בהירות מספקת. השחורים עמוקים, וכתוצאה מכך הניגודיות טובה גם היא. הגודל הגדול של המכשיר מסייע לצפות בתמונות ובקטעי וידאו באופן מספק יותר, אבל שני המסכים נהדרים לשימוש עבור צרכים יומיומיים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here