חדשות טכנולוגיה

הטכנולוגיה מצעידה את הקדמה מאז ומעולם. אנחנו ניזונים מהתקשורת, נמצאים ברשתות החברתיות במרבית שעות היום, ומתנהלים רוב הזמן בסטנדרטים המוכתבים לנו על ידי מובילי דעה שונים. טלפונים חדשים צצים כפטריות אחרי הגשם, החברות המובילות בתחום הסלולר דואגות לחדש לנו בתדירות די גבוהה ומשווקות לנו את כל החידושים בתחום. לא פעם יוצא לנו לבדוק לפני רכישה באיזה טלפון כדאי לנו להשקיע, איזה מוצר עדיף עבורנו, ואנו פונים לכל מי שרק יכולים כדי להבין מה היתרונות והחסרונות של אותו מוצר.  אם גם אתם פריקים של חדשות טכנולוגיה, crazyoctopus הוא המקום עבורכם! מדובר על בלוג טכנולוגיה חדשני, מתקדם ובעיקר מסקרן, המעדכן את קוראיו בכל הקשור לעולמות השיווק הדיגיטלי, פרסומות מהארץ והעולם, חדשנות, סלולר, גאדג'טים ועוד, עדכונים חיים מהארץ ומהעולם. בבלוג תוכלו למצוא את כל הסיקורים והעדכונים הכי חמים בתחום תחת קורת גג אחת. 

חידושים ועדכוני אפליקציות

האפליקציות השימושיות לנו בחיי יום יום כמו הטיק טוק והווטס אפ, מציגות בתדירות גבוהה מאוד, שינויים ושדרוגים במערכות, לדוגמת עדכוני אבטחה ואימותים שונים, ואין לנו מושג על כך מאחר ואנו מתעסקים בהם רק למטרותינו האישיות. לעיתים חובר תשומת הלב, גורם לנו לפספס מידע חשוב. מידע זה מתעדכן בכל עת על פי השינויים, בבלוג חדשות הטכנולוגיה שלנו. אנו עוקבים עבורכם אחר השינויים, מאתרים את המידע, מעבדים אותו ודואגים להעביר אליכם בזמן אמת את כל העדכונים. הידעתם שגוגל השיקה תכונה חדשה לניסוי איפור ושפתון לפני רכישה? אנחנו כן! את המידע שהגיע אלינו שמחנו להעביר לידיעתכם, על מנת שתהיו מעודכנים בכל הטרנדים העכשוויים. 

הטכנולוגיות שישפרו את חיינו

לא כולנו פריקים של טכנולוגיה. אך קיימים מספר חידושים בתחום אשר יכולים לשדרג את חיינו, ואף לשפר את הקיים. זוכרים את התמונות הישנות, שחור ולבן הנמצאות באלבום ודוהות עם הזמן? שתדעו שהיום ניתן להנפיש אותם. גם את המידע החשוב הזה דאגנו לתעד עבורכם, יחד עם חדשות נוספות בתחום, בתוכו מידע על תערוכות שונות, רשתות חברתיות חדשות שעשויות לעניין אתכם ועוד. ברחבי הרשת תוכלו למצוא במקומות שונים ונפרדים מידע בכל הקשור לחדשות הטכנולוגיה, אך יהיה עליכם לדלג מאתר לאתר על מנת ללקט אותו, אצלנו לעומת זאת תמצאו את הכול תחת קורת גג אחת בכל התחומים, כולל משחקים, גדג'טים, טיפים בנושאים טכנולוגיים שונים, חשיפה לחוויות דיגיטליות ועוד. חדשות טכנולוגיה והתכנים ב crazyoctopus נבחרים בקפידה יתרה על מנת שיהיו שימושיים לכל שכבות הגיל. כנסו לעמוד הבית שלנו.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here