סמסונג מציגה את התוסף הגדול ביותר שידעה עד כה סדרת הגלקסי

סמסונג הידועים בזכות דגמי ה- גלקסי S, ה- Edge וה- Note הניפו כבר אז את הדגל בחדשנות "הסמארטפונים" שידענו כאן עד כהוכמו כן היו הראשונים שהתחילו את המסורת החדשה של שימוש במתכת הפרמיה בפלאפונים.

סדרת גלקסי A לא מוכרת כמו שאר הדגמים הפופולאריים האחרים, אבל תאגיד הענק הקוריאני השיק כבר מספר דגמים לשוק הכוללים את Galaxy אלפא, גלקסי A3 , A5, גלקסי A7, וגלקסי A8. ככל הנראה, סמסונג מאמינה עדיין שקיים שוק לסדרה, אחרת לא הייתה חושפת את הדגם הבא A9 באופן רשמי.

עודכן ב 23.12.15 על ידי וויליאמס פאלגרין, קישור לכתבה: טלפון המתכת החדש, גדול המסך של סמסונג הוא עדיין הדק ביותר:

עם 6 אינץ' ותצוגה ברזולוציה 1080X1920, גלקסי 9A הוא ללא ספק אחד הטלפונים החכמים ביותר והזמינים של סמסונג נכון לרגע זה. מתחת למכסה המנוע נמצא אוקטה-ליבה Qualcomm Snapdragon מעבד 652, אשר היה אמור להיות Snapdragon 620 לפני Qualcomm והוחלט באופן מוזר לשנות את זה, ללא קשר, מגיע מצויד עם GB3 של זיכרון RAM, אותו הנפח זיכרון שנמצא גם בSamsung Galaxy S6 וS6 Edge- .

חוץ מזה, גלקסי A9 מאובזרת במצלמה עם 13 מגה פיקסל שבגב הפלאפון ועוד 8 מגה פיקסל בחזיתו, דבר שישמח מאוד את אוהבי ה"סלפי". בנוסף, הסוללה 4,000mAh הגדולה תספיק כנראה גם לשמור את התאורה לאורך כל היום.כפי שהוזכר כבר, סדרת ה- גלקסי A9 הם טלפונים חכמים וגם מהפכנים וזאת בשל הגימור פרמיום הנפלא שלהם הזהה למתכת. גלקסי A9 מוצע כולו מאלומיניום ומסך הבית מתפרש מהחזית לצדדים הרחבים של מכשירי הדגל האחרונים, דבר חיובי אם גם אתם לא אוהבים טביעות אצבע מרוחות על מכשירכם.

 

בדומה לגלקסי A5 ו- A7, גלקסי A9 מגיע עם חבילות תמיכה בלעדיות למכשיר הסמסונג, ושלל שדרוגים כגון: סורק טביעת אצבע המשמש גם כלחצן הבית, תכונת האבטחה הרשמית המיושמת במכשירים החכמים של דגמי הדגל של סמסונג. לסיום והמאכזב מכל כנראה, גלקסי A9 ישלח עם אנדרואיד 5.1 Lollipop מותקן. זה יכול להיות כי סמסונג עדיין מתעסקת עם ה- TouchWiz שמתקשרת יפה עם Marshmallow אנדרואיד 6.0, אבל זה עדיין פחות מאידיאלי אם המכשיר מושק בסוף 2015 מה שאומר שלא יגיע כבר עם הגרסה האחרונה והמעודכנת ביותר של מערכת ההפעלה של Google. סמסונג לא חשפה מידע לגבי תמחור או זמינות, למרות שאנו חושדים כי בדומה לטלפונים החכמים שהוכרזו בעבר גלקסי A9 יהיה זמין בתחילה בסין מתישהו בעתיד הקרוב.

 

שילוב של מפרט טכני בינוני ומפרט high-end

באופן מסורתי סמסונג כוללת מפרט בינוני בכל סדרת סמארטפונים, למרות שהם מרגישים כמו שאר מכשירי הפרימיום של החברה. עם זאת, גלקסי A8 האחרון היווה תערובת של מפרט יוקרתי ומפרט בינוני על מנת לספק מגוון רחב של צרכנים. גלקסי A9 ככל הנראה ילך באותה הדרך.גרף האינפורמציה הרשמי של סמסונג כביכול דלף, והוא משווה את המכשירים גלקסי A5 וגלקסי A7 עם גלקסי A9. לפי הכתוב בגרף, גלקסי A9 יכלול תצוגת Super AMOLED 6 אינץ' עם רזולוציה של 1080p (1920×1080 פיקסלים).הוא יופעל ע"י מעבד Qualcomm Snapdragon 620 1.8GHz עם רבע ליבות, 3GB RAM ו-32GB של אחסון פנימי. המצלמה האחורית תהיה 13 מגה פיקסל, והמצלמה הקדמית תהיה 8 מגה פיקסל.

הסוללה תהיה 4,000mAh , ושאר המפרט כולל סורק טביעת אצבע, תמיכה עבור Samsung Pay ,

ואנדרואיד 5.1.1.

מבחני ביצועים של AnTuTu וGeekbench אשר התקיימו בנובמבר 2015 חשפו גודל תצוגה שונה, ופרטים מעטים, שלא כמו הגרף.

שני מבחני ביצועים הראו טלפון עם מספר הדגם SM-A9000, אשר מעניק אינדיקציה לכך שמדובר ב- גלקסי A9. הם חשפו מסך Super AMOLED 5.5 אינץ' עם רזולוציה של 1080p (1920×1080 פיקסלים), תצוגה קטנה יותר מתצוגת 5.7 אינץ' של גלקסי A8 . על פי המבחנים, הטלפון מופעל על ידי שבב Qualcomm Snapdragon 620, שהוא מעבד 64 סיביות עם שמונה ליבות, המורכב מCortex-A72 עם ארבע ליבות ו- Cortex-A53 עם ארבע ליבות. כמו כן הוא יכלולGPU Adreno 510, 3GB זיכרון RAM, ו-32GB אחסון פנימי. מבחני הביצועים לא גילו דבר לגבי המצלמות בגלקסי A9

יש לזכור כי למרות שמדדים אלה מעניקים לנו אינדיקציה טובה לגבי המפרט, המכשירים שנבדקו הם בדרך כלל דגמים מוקדמים, כך שדברים עדיין יכולים להשתנות. לדוגמא, היחידה שנבדקה פועלת עם מערכת אנדרואיד 5.1.1 Lollipop, מה שמובן לעת עתה, אך יש סיכוי שהמכשיר הסופי ישלב את 6.0 Androidמרשמלו.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here